Világos üzenetet küldött Orbán Viktor a hisztériakeltő balliberálisoknak Bécsben: „Az antiszemitizmus és a rasszizmus kérdésében teljes egyetértésben vagyunk. Amit az osztrák kancellár gondol, azt gondokom én is!” Hozzátette: „A politikában a biológiai alapú megközelítés nem lehetséges, ami lehetséges, az a kulturális alapú megközelítés. Nem ravaszkodok, utalok vagy kerülgetem a forró kását. Világos, direkt álláspontom van, magamat migráció- bevándorlásellenes politikusként definiálom. Ez nem faji kérdés, ez kulturális kérdés. A civilizációnkat úgy akarjuk fenntartani, ahogyan az most van. És ebben a tekintetben különbözünk Ausztriától. Mi mindig meg fogjuk védeni a határainkat!”
/posztok.hu
Gazdatüntetés Hollandiában;
Vasutassztrájk Nagy-Britanniában;
Reptéri sztrájk és közlekedési káosz Németországban;
Politikai patthelyzet…







️ Mert ez a füstoszlop
biztosan elér addig!
Felgyőn, amely következtében a tűz egy közeli csarnokra, két teherautóra,…


️🥰
