A részvétel a fontos
A Jobbikon belüli személyi ellentétek mára odáig fajultak, hogy a párt vezetői egymást is feljelentik, a kiszivárgó információk szerint pedig a mozgalom megmaradt erőforrásainak megszerzéséért folytatott belső küzdelem újabb pártszakadást, sőt Jakab Péter távozását is eredményezheti.
A Jobbik megszűnés irányába tartó története nem ismeretlen a magyar politikában: egykori parlamenti pártként az FKgP és az MDF is hasonlóképpen esett szét, ezért is nevezhetjük a Jobbikban zajló mostani folyamatokat „elkisgazdásodásnak”.
Mivel az ellenzéki oldal többi szereplőjének már nincsen szüksége a szavazóit teljesen elvesztő Jobbikra, így mára ők is érdekeltek lettek abban, hogy az egykori nemzeti radikális párt a lehető leghamarabb a felejtés homályába vesszen.
👉A XXI. Század Intézet legújabb elemzése.
A részvétel a fontos
️JÚNIUS 16. A MAGYAR FÜGGETLENSÉG NAPJA
👉„Hosszú út vezetett ehhez a csodához. Hősök és mártírok tízezrei, bátor polgárok milliói fél évszázadon át készítették elő ezt az egyetlen évet. Aki megélte és…
Békés Márton:
Ahelyett, hogy egyenként térdelnénk le, mi, magyarok, együtt állunk fel!


Oké Gelgely, de milyen nyelven?
Tudom, hogy hihetetlen, de a Telex megfejtette a 400 forintos euró okát: "Orbán"
Hogy az teljes euro övezet válságáért ki(k) a felelősök, a cikkből nem derül ki
Újabb brutális sarc bevezetésére készül Brüsszel!
Brüsszel tovább dolgozik a lakossági karbonadó bevezetésén.
👉 Az Európai Parlament leszavazta a háztartásokat sújtó,…
Brüsszel tovább dolgozik a lakossági karbonadó bevezetésén.
👉 Az Európai Parlament leszavazta a háztartásokat sújtó, központi karbonadó javaslatot, ami így visszakerült átdolgozásra a Bizottsághoz.
👉…
Cikksorozatom negyedik része. Olvashtó a Magyar Nemzeten.
Mi lesz velünk emberekkel így?
Emlékeztetnék, hogy Fegyőrnek van egy folyamatban levő büntetőeljárása, szóval, kell neki a kurázsi, mert még el is veszítheti a mandátumát...
A világon mindenhol több évtizedes csúcsot dönt az infláció!