Engem már az sem lepne meg, ha a Jakabbik megválasztaná Jakabot elnöknek, ő meg utána átülne a DK-ba. Mert itt már minden semmi.
A hódmezővásárhelyi polgármester szerint „komoly gazdasági megszorítások várhatóak”.
Nem áll le: a bukott politikus szerint „komoly gazdasági megszorítások várhatóak”. 
/posztok.hu






Nagy nap ez a mai.