A cikk megszületésének és publikálásának ideje közti eltérésre a Transzparens Újságírásért Alapítvány által felkért független választási médiafigyelő delegáció bukkant rá.

️Megrendezett baloldali provokáció: a Google keresőmotorja által tárolt változat alapján a Telex valójában február elsején hozhatta létre a cikket.

VASÁRNAP VÁLASZTANUNK KELL!
HÁBORÚ VAGY BÉKE?

Az ukrajnai fegyveres konfliktust magyar szemüvegen keresztül kell nézni, mert a legfontosabbb a magyarok békéje és biztonsága - Orbán Viktor
https://…

Felháborító!

Márki-Zay Péter: "A fiataloknak a vér fontosabb, mint az olaj"

Igen, ezt Péter kimondta és komolyan gondolta. Ezért kell őket elzavarni. Egyszer és mindenkorra. Nem kérünk a baloldalból!

Kétoldalú találkozón folytattak egyeztetést magyar és szlovák katonák hazánk déli határvédelmének állapotáról, illetve a térség biztonságának megerősítéséről március 30-án és 31-én.

A találkozó során a…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média