Olyan fiataloknak hívnám fel a figyelmét, akik azt gondolják, hogy minden, ami számunkra jelenleg adott az természetes és egy esetleges kormányváltás esetén is így marad. NEM!
Mi már megtapasztalhattuk…
A baloldali hekkertámadások, álhírek és választási csalás. Sokan kérdezik, mit tudunk tenni? Mi lesz ennek a következménye?
A válasz igen egyszerű: el kell mennünk szavazni április 3-án és meg kell mutatnunk, hogy mi jóval többen vagyunk, hiszen velük ellentétben mi békét és nyugalmat szeretnénk!
Számoljunk le ezzel a gátlástalan baloldallal, amelyik tényleg mindenre képes a hatalom megszerzése érdekében!
Győzzük meg ismerőseinket még az utolsó napokban is, hiszen fontos, hogy a lehető legtöbben elmenjünk szavazni vasárnap!
Hajrá, magyarok! 

/posztok.hu


️“Lehet rezsit csökkenteni, hogyne lehetne: kevesebb vizet kell használni, kevesebb ÁRAMOT kell használni, kevesebb gázt kell használni.”
Úgy ám: itt az ideje egy jó kis másolgatásnak! 
️

