Nincs megállás: tovább hasít a jobboldal a Facebookon, a baloldal továbbra is gyengélkedik, az én oldalam lett ismét az első a véleményvezérek rangsorában, a Megafon újra nagyot ment – itt a Mandiner LikeFight!
A politikusok, a pártok és a véleményvezérek harcában is nagy hajrával zárta 2021-et és nyitotta meg 2022-t a közösségi médiában a jobboldal. Ha a baloldal valamit hamarosan nem változtat, akkor könnyen elveszíti a digitális csatateret 2022-ben.
👇Márki-Zay Péter minden igyekezete ellenére még a baloldali dobogóra sem tudott felkerülni, és könnyedén előzte őt még Gyurcsány Ferenc is, aki sokkal kevesebb bejegyzésből sokkal több lájkot hozott MZP-nél.
Részletek: https://mandiner.hu/cikk/20220108_likefight_a_fidesz_a_facebookon_is_elore_megy_nem_hatra

Szükséges-e a Paks2 bővítés?
Tényleg zöld az atomenergia?
Németország rá fog szorulni a paksi energiára, ha tovább folytatja a zöldítés az energiaszektorban?

A Kávészünet Kötterrel mai vendége Hortay…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média