Az elmúlt hónapokban a Facebookon is átvette a vezetést a jobboldal. A baloldalon erre mindig azt mondják, hogy ennek oka az erőforrásaik hiánya. Ez azonban nem igaz, hiszen például csak az előválasztás első fordulójában Karácsony Gergely 500 millió forintot vert el. Forrás tehát akad, hiány inkább a mondanivalóból van, amit saját maguk is elismernek. Nincsen gondolat, nincsen vízió, így nincsen nagyon mit hirdetniük sem.
Az M5 Ez itt a kérdésben a közösségi médiáról és annak politikai, társadalmi hatásairól beszélgettünk. Itt nézhető vissza a teljes adás: https://youtu.be/wpQnfXZYzVw
/posztok.hu




Akkor és most.
Idén januárban 1500 milliárd forinttal csökkentettük az adókat.


️




