Ez de menő! 




Aki ismer, tudja: van egy függőségem! Állandóan követem a híreket, megállás nélkül. Ezért is lettem 12 éve politikai elemző. Néha ugyanakkor kell egy kis szünet, egy kis kikapcsolódás. Most augusztus végéig ezt fogom tenni, de ígérem: hiába szeretnék az ellenkezőjét a balos kommentelők, újult erővel térek vissza! 
Addig is mindenkinek kellemes nyarat kívánok, és természetesen: hajrá, magyarok az olimpián! 
Ez de menő! 




Szívből gratulálunk! Sok boldogságot!
❤️
Isten színe előtt.
KÖZBEN EGÉSZEN ELKÉPESZTŐ SIKER KÜSZÖBÉN:
Vas Blanka 10 kilométerrel a futam vége előtt VEZETI a női országúti kerékpár mezőnyét! Ez több mint éremesély!
️
👏 Óriásit játszottunk a végén. Emelt fővel búcsúzunk.
Hajrá, MAGYAROK!
EGÉSZEN HIHETETLEN!
A Szajna minősége megint nem megfelelő, tele van fekáliával, ezért ismét el kell halasztani a triatlon vegyes váltó számait… 
Küzdelem erkölcse....


Ez olyan, mint a belga király, 2. Lipot kongói békéje?
️Jaj Istenem!
Elég nagy a baj a toronyban, ha a Telex és egyéb médiumok már arról cikkeznek, hogy egy nő nem választhat magának egy tradicionális életet a férjével és a családjával… Biztos agymosott!…