Fenomenális interjút adott Márki-Zay Péter a Szabad Európa nevű portálnak. Teljes az összeomlás a baloldalon, az alábbiakat tudtuk meg:

1️⃣A tegnap a 444-en megjelent, a baloldal számára rendkívül kellemetlen kutatás valódi és nagyon nagy csalódottságot okozott a baloldalon belül. (https://bit.ly/3F68QEF)

2️⃣Az interjúból több ponton is kiderült, hogy a listaállítás kérdésében szinte semmilyen beleszólást nem enged meg neki Gyurcsány Ferenc. Továbbra is érvényes tehát, hogy a baloldali lista, az valójában Gyurcsány listája.

3️⃣Még a legalapvetőbb döntéseket sem sikerült meghozni a kampánnyal kapcsolatban. Egy konkrét idézet az interjúból: Kérdés: „Megvan a szlogen?” Márki-Zay: „Nincs. Szlogen több is van különben. Nem is baj.”

A baloldal jól bevásárolt tehát Márki-Zay Péterrel: minél többet beszél, annál rosszabb a baloldalnak és annál jobb a Fidesznek!

😎Mi van ezekkel, mindegyik zsé osztályú remél valami koncot és előbújnak?

☝️A kábítószer használattal is kapcsolatba hozott "fütyülős" Juhász Péter, (tudjátok amelyik pár éve megbukott és…

Amikor még Karácsony Gergely megpróbálkozott sokadjára is az autóvezetéssel. Biztos ami biztos két "T" betűt is raktak az autóra, de így sem sikerült abszolválni a jogosítványt....... Mert 1️⃣

A honi légierő történetében elsőként az MH 86. Szolnok Helikopter Bázison alakult olyan - a jelenlegi nemzetközi elvárásoknak megfelelő - szervezet, amely jogosult a hadrendben álló légi járművek…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média