️Eltűnt a korrupciós ingatlanügybe keveredett Karácsony Gergely, már 24 órája nem ad magáról életjelet, míg korábban igen aktív volt a Facebookon.”
A botrány csak súlyosbodik körülötte: néhány napja még fake newsról, szánalmas propagandáról, lakájmédiáról beszélt – most már a főpolgármester sem tagadja, valóban tárgyaltak a Városháza eladásáról.
️Vajon az újabb hazug magyarázaton gondolkodik vagy már a lemondását írja?
/posztok.hu










