Soha többé baloldal!
Újabb döbbenetes pedofilmentegetés a balliberális oldalon. Figyelem, érzékeny téma, csak 18 éven felettieknek!
Wahorn András szerint egy nyolcéves kislány bugyijába nyúlkálni még nem erőszak, és okozhat kellemes élményt is.
A szexuális erőszak és a pedofília relativizálása egy online beszélgetőműsorban történt, miután Csákányi Eszter színésznő elmesélte, hogy kisgyerekként súlyos abúzus érte.
A műsorban egyedül Mérő Vera igyekezett szembeszállni a pedofíliát bagatellizáló kijelentéseket, sem Lakatos Márk műsorvezető, sem az adásszerkesztők nem utaltak rá, hogy ez valójában nem egy élmény, hanem egy súlyos bűncselekmény.
Ez is igazolja, szükség volt a gyermekvédelmi törvényre: https://www.origo.hu/itthon/20210806-megjelent-a-gyermekvedelmi-torveny-vegrehajtasi-rendelete.html
Soha többé baloldal!
Vajon mi a legjobb megoldás a Twitter szerint az adathalászok ellen?

️biztonsági kulcsok
️a
️b
A Twitter sem ismer más választ tavaly július óta erre a kérdésre!👆
Hogy miért?
👉Tavaly nyáron nagy port…
Innen jutottak el oda, hogy télen fűthetnek gyertyával.
Kezeljük értékén a magyar energiafüggetlenséget!
Farkasházy Tivadar látod itt vannak a buszmagyarok!
💁
Te azonban legfeljebb a buszos szót érdemelheted ki egyszer, a magyart még megérteni se fogod soha.🙅
️ Oké, akkor végre csak egyetlen jó poént mondj az elmúlt 11 évből.
Csak egyet!
Miközben a baloldal folyamatosan Orbán Viktort szokta diktátorozni, ő senkit sem tilt le a Facebook-oldalán. Ezzel szemben a magát a megbékélés és a szeretet emberének hazudó Márki-Zay Péter sorra…
Ugyanott folytatja Márki-Zay Péter, ahol Karácsony Gergely abbahagyta: bevándorláspárti politika, a rezsicsökkentés ellenzése, a jobboldali szavazók sértegetése és a külföldi érdekek kiszolgálása…
Karácsony Gergely ismételten elképesztő hazugságspirálba került.