László Imre szerint momentumos alpolgármestere rutintalan volt, miután Orosz Anna Facebook-posztban határolódott el a korábbi döntéstől.

️Azok 2010 előtti reflexek: alig másfél éve vannak hatalmon az önkormányzatokban, de már most botrányos körülmények között adnák el a közvagyont a balliberálisok.

👉2002 és 2010 között közel 190 nemzeti tulajdonban lévő céget privatizáltak áron alul a balliberális kormányok, amelyeknek egy részét 2010 után sikerült visszaszereznie a nemzeti kormánynak. Erről itt írtam korábban részletesen: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=312450300239007&set=a.290994642384573&type=3

Dobrev Klára elmondta, hogy készül a jóléti állam.
Vajon ezeket a tanácsokat anno Gyurcsánynak miért nem mondta el?
Mi várható egy esetleges Dobrev-kormánytól?

Orbán Viktor jobb válságkezelő, mint a baloldal, kormánya pedig jobb, mint egy átlagos európai kormány.

Munkanélküliségi ráta 2010: Magyarország: 11,3%, EU átlag: 9,6%

Munkanélküliségi ráta most:…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média