Közép- és Kelet-Európa számára jelentős kihívást jelent, hogy az országok többségének élén egymást sűrűn váltó, sokpárti koalíciós kormányok helyezkednek el, amelyek így értelemszerűen nem képesek...

Közép- és Kelet-Európa számára jelentős kihívást jelent, hogy az országok többségének élén egymást sűrűn váltó, sokpárti koalíciós kormányok helyezkednek el, amelyek így értelemszerűen nem képesek a tartós nemzeti érdekek megfogalmazására és a hatékony érdekérvényesítésre.

Kiemelten nehézséget okoz mindez az Európai Unión belül a nagyobb nyugati államokkal szemben.

Az elmúlt 13 évben Orbán Viktor magyar miniszterelnöknek csak a V4-en belül eddig összesen 15 új kormányfővel kellett együttműködnie, amely egyúttal rávilágít arra is, hogy hazánk kivételt képez e regionális jelenség alól.

A politikai stabilitás Magyarország egyik legnagyobb versenyelőnye, amely komoly fenyegetettséggel bír a globalista erők szempontjából. Nem véletlen, hogy utóbbiak a 2022-es országgyűlési választáson is egy hatpárti koalíciós kormány felállítását támogatták jelentős összegekkel.

👉Legújabb elemzésem a politikai stabilitás állapotát vizsgálja a közép- és kelet-európai térségben, kiemelt tekintettel annak hatásait az Európai Unión belüli politikára.

Egy hónapja támadta meg a Hamász Izraelt, egy hónapja tartanak a harcok.

És pontosan egy hónapja ünneplik a terrort az Európai Unió utcáin. Nagyvárosokban, egyfajta bestiális fesztivál keretein belül:…

Az agglomerációs települések akkor sikeresek, ha nemcsak lakni lehet bennük, hanem élni is. Ehhez a megfelelő mobilitás, a korszerű közmű-infrastruktúra, és a minőségi közszolgáltatás biztosítása…

Elkezdődött az Adaptive Hussars 23!
30 éve nem látott, nagyszabású, többnemzeti gyakorlat kezdődött Magyarországon! A magyar emberek biztonsága az első!

Nagy Ervin: kiütve; Greta Thunberg: kitörölve.
Árpa Attila akaratlanul is 3 millió ember hőse lett. A Sztárboxban kiütötte Nagy Ervint. És nem, nem azért vagyunk kárörvendőek, mert kiütötték Nagy…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média