Olvasom a dollármédiában a beszámolókat Rákay Philip és Nagy Ervin csörtéjéről. Egy dolog szemet szúrt: Philipnél minden bekezdésben megjegyezték, hogy „fideszes influenszer”. Nagy Ervinnél viszont semmi jelző, ő csak Nagy Ervin. Pedig ha «függetlenobjektívek» lennének, minimum a kormányellenes színész vagy megmondóember jelző elférne az ő neve mellett is, ha már Philipet folyamatosan címkézik. Egyébként pedig gratulálok Philip, így kell velük!
Görgess tovább!
2024-ben meg kell szabadulnunk a ballib vezetéstől az USA-ban és az EU-ban, különben világháborút csinálnak.
Soros Gyuri bácsi szerint folytatni kell a háborút, a veszteségek nem számítanak. Pont mintha Tordai Bencét, Tompos Mártont, vagy bármelyik dollárbalos propagandistát hallanám️
Ez a kép kering a fb-on és mindenki leírja mit is gondol róla. Mi jut eszünkbe ha a bal vagy a jobb oldalát nézzük. Aztán körbenéztem gondolatban nagyanyáim háza táján… és a mai ismerőseim portáján……