Donald Trump szívesen jön Magyarországra, létezik az amerikai védőpajzs, a békecsúcs nálunk lesz és időkorlát nélküli Magyarország szankciómentessége. Öt pontban a történelmi találkozóról Orbán Viktor és Marco Rubio között:

1. ARANYKOR AZ AMERIKAI-MAGYAR KAPCSOLATOKBAN: Marco Rubio kifejezetten baráti hangnemet ütött meg a sajtótájékoztatón és kiemelte: rendkívül szoros Donald Trump és Orbán Viktor kapcsolata és abban érdekelt, hogy Orbán Viktor maradjon Magyarország miniszterelnöke. A magyar kormányfő megerősítette, élő meghívása van az amerikai elnöknek Magyarországra. Az amerikai külügyminiszter pedig kérdésre válaszolva elmondta: támogatják a nyitott magyar külpolitikát, amely például Kína felé is nyit, Trump pedig szívesen jön Magyarországra. Mindez komoly megerősítés Orbán Viktor számára a kampányban.

2. ENERGETIKAI MEGÁLLAPODÁS AMERIKÁVAL: Orbán Viktor bejelentette, hogy mind a nukleáris energiára, mind a kőolajra és a gázra is kiterjedő amerikai-magyar energetikai megállapodást kötöttek, amely biztosítja hazánk energiabiztonságát és a rezsicsökkentés fenntartását. Megerősítették, hogy Amerika továbbra sem ellenzi hazánk orosz energiavásárlását, az amerikai szankciók alóli mentesség pedig időkorlát nélküli, addig van, amíg Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke. Mindez igazolja az eddigi kormányzati állításokat.

3. LÉTEZIK A VÉDŐPAJZS: Maga az amerikai külügyminiszter erősítette meg, hogy ha bármilyen pénzügyi nehézsége akadna Magyarországnak például a spekulánsok támadása miatt, akkor az Amerikai Egyesült Államok bármikor kész segíteni, hiszen Donald Trump kifejezetten fontosnak tartja Magyarország gazdasági stabilitását. Ez komoly pofon az ellenzéki sajtónak, amely eddig tagadta ennek a létezését.

4. ÉRKEZNEK AZ AMERIKAI BEFEKTETÉSEK: Nem túlzás, hogy jelenleg a legszorosabb az amerikai-magyar kapcsolat, az amerikai külügyminiszter arról beszélt: az amerikai befektetések azt jelzik, hogy nem izolált Magyarország. Rubio kijelentette, hogy a gazdasági kapcsolatra nagy hatással van Trump és Orbán közötti szoros kapcsolat. Jól példázza ezt, hogy egy év alatt 17 amerikai beruházás történt Magyarországon.

5. KÖZÖS CÉL A BÉKE ELÉRÉSE UKRAJNÁBAN: Az amerikai külügyminiszter és a magyar kormányfő természetesen a háború ügyéről is beszélt, a sajtótájékoztatón megerősítették, hogy ha Donald Trump és Putyin találkozik, akkor az Magyarországon lesz, itt tartják meg a békecsúcsot.

Ilyen egy SZEKTA?
Ilyen egy SZEKTA?

!!!GYALOGÁTKELŐ PREMIER MA 19.00 !!!
COMING SOON | PÉNISZGÉT | A FEHÉR HÁZ-KERTÉSZE
Ma is átkelünk a józan ész zebráján.
Ebben a részben jön: Rubio-látogatás és kampányértelmezések, a „coming soon” ágy-…

Hahó tiszások! Addig lesz olcsó energia, ameddig Orbán Viktor a miniszterelnök. Nem én mondom, hanem az amerikai külügyminiszter!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média