Ezt is benézte a tiszás!
️
️
️
Ezt is benézte a tiszás!
Szerinted?
Ezért nem akarják, hogy szavazzanak a határontúliak!
Ne kockáztassunk!
Fontos kérdések
"... az „anyagtermelés” egyre inkább az alacsony bérű „elmaradott” nem Nyugat országaiba…
Miközben a nyugati országokban sorra jönnek rá mekkora hiba volt leválni az orosz energiáról, addig nálunk a Tisza a levált hirdeti, ami törvényszerűen megfizethetetlen rezsiszámlákat hozna.
A tiszás szakértő bevallotta, ha áprilisban a Fidesz nyer, a csalódott tiszások erőszakos cselekményeket fognak végrehajtani! Polgárháborút akarnak! Pedig nyerni fogunk!
Orbán Viktort Szekszárdon is TELTHÁZ várta! Mindenhol ez van! 
Orbán Vitkor tegnap Szekszárdon is világossá tette: a Tisza programját már régóta ismerjük, amit vasárnap kiadtakc az egy kamu!