Orbán Viktor az M4-es autóút vadonatúj szakaszának átadóján szemléltette, milyen hétköznapi jelentősége volt a múlt heti EU-csúcsnak, amelyen 90 millirád eurónyi hitelről állapodott meg 24 tagállam Ukrajnának a háború folytatására. Ha Orbán Viktor az EU-csúcson nem képviselte volna a magyar érdekeket, akkor hazánknak 400 milliárd forintot kellett volna befizetnie, míg a most átadott útszakasz 170 milliárd forintba került. Ezzel a példával is azt üzeni a magyar miniszterelnök: ennek a pénznek sokkal jobb helye van itt Magyarországon, mint Ukrajnában!

Az európai vezetők jobban akarnak háborúzni, mint a háborúban álló oroszok, akik már hónapok óta békén dolgoznak. Egészen hihetetlen!

A ‘26-os választás igazi tétje nem Orbán vagy Magyar, nem Fidesz vagy Tisza, hanem az, hogy mi következik egyik vagy másik párt győzelméből:
👉a Fidesz nyilvánvalóan sem a társadalompolitikáján, sem a…

M4 átadó! Ennek az ára Ukrajnában landolt volna ,ha Orbán Viktor nem állítja meg!!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média