Az ex-SZDSZ-es Tölgyessy Péterre érdemes odafigyelni, hiszen mindig tűpontosak a meglátásai. Már 2016-ban is megmondta: Orbánnak nincsen többsége, a kutatásokban pedig felülmérik. Majd ezután jött a…
️Sajnos a tiszás álprofilok továbbra sem tudnak a való világban megjelenni: ennyien voltak kíváncsiak Magyar Péter országjárásának legelső állomására, csupán pár tucatnyian hallgatják.
Mindez nem meglepő: teljes kudarc volt a TISZA kongresszusa, Magyar Péter korábbi ígéretével ellentétben még mindig nincsenek jelöltjei; a vihar kapcsán tett botrányos kijelentésén még a tiszások is felháborodtak, tudatosult bennük Magyar Péter alkalmatlansága és kormányzásképtelensége; emellett Varga Judit nyilatkozata is lerántotta a leplet arról, milyen ember valójában.
Így hát bomlik a TISZA — lemondott a fővárosi frakcióvezető, de már Nagy Ervin sem jelent meg a TISZA kongresszusán, és Magyar Péterre is egyre kevesebben kíváncsiak, amint az a fotón is látszik!
Az ex-SZDSZ-es Tölgyessy Péterre érdemes odafigyelni, hiszen mindig tűpontosak a meglátásai. Már 2016-ban is megmondta: Orbánnak nincsen többsége, a kutatásokban pedig felülmérik. Majd ezután jött a…
Kapu Tiborék így landoltak a Csendes-óceánban!
️
️
️
Ilyen nincs, de mégis van! Magyar Péter újravágatta a beszédét, mert annyit hebegett és habogott.
Ma is kevesen voltak Magyar Péter programján. Nem csoda, hisz egyrészt unalmas, másrészt sokszor leszerepelt az elmúlt időszakban.
Kapu Tiborék sikeresen visszatértek. 




Ez elég szellős lett. Peti már beszél de csak ennyien kíváncsiak rá Tokajban. A tiszás kamuprofilok ismét távol maradtak.
☝️Tanulságos! Ezt látják a németek Magyarországon!