A szankciók működnek: még soha nem fizetett annyi osztalékot a legnagyobb orosz bank, mint most. 2700 milliárd forintnyi összeget kapnak a részvényesek!
Görgess tovább!
Ti olvastátok a dollármédiában, hogy Franciaországban megkerülték a Parlamentet a nyugdíjreform elfogadásakor? Vagy azt, hogy Németországban feles többséggel módosították a választási szabályokat?…
Az LMP szerint az akkumulátorgyárak környezeti hatásáról nem készültek hatástanulmányok. Ha készültek, akkor azok a kormány megrendelésére készültek, tehát elfogultak. Innen már csak egy lépés, hogy a…