110 tonnás rekordszintre nőtt Magyarország aranytartaléka! 


A Helyi Önkormányzatok Napján Dr, Navracsics Tibor miniszter Székesfehérváron elismeréseket adott azoknak, akik az önkormányzatok világában és a területfejlesztés terén kimagasló teljesítményt nyújtottak.
Gratulálok az elismerésben részesült polgármesterknek, szakembereknek!
Így Csite Andrásnak, a Hétfa Kutatóintézet vezetőjének is, akit a Balaton Fejlesztési Tanács elnökeként javasoltunk a Pro Regio Díjra!
/posztok.hu
A járványok, a háborúk, az infláció a világgazdaságot megváltoztatták. - Orbán Viktor

Minden egy helyen, a telefonunkon
Elindult a Digitális Állampolgárság Program
A mobilalkalmazás segítségével minden
személyes és
gépjárműadat megtalálható egy helyen, illetve pár…

️A Magyar Péter vezette Tisza Párt ismét szembement a magyar érdekekkel. Vicsek Annamária vajdasági származású magyar képviselőtársammal szemben egy görög jelöltet indítottak és szavaztak meg a…
