Már nyoma sincs az árvíznek, de a hivatalban még mindig azon dolgoznak, hogy a felépített védművek teljes elbontása mihamarabb befejeződjön.
Rövid egyeztetés a szennyezett homok elszállításáról és a részben elbontott védművek elbontásának ütemezéséről.
/posztok.hu
Sikerült Magyarországnak megvédenie magát!


️
️
️
️



