️A tét hatalmas!
Vasárnap ne engedjük, hogy háborúpárti képviselők üljenek be az Európai Parlamentbe, küldjünk minél több békepárti politikust Brüsszelbe.
️
Kisbér az elmúlt évtizedben látványos, az ország távolabbi részéről érkezők számára is hatalmas fejlődésen ment keresztül.
Az elmúlt hetekben az ellenzéki jelöltek a fejlesztésekkel a háttérben felmondott videóikban gyalázzák a városvezetést, zárt csoportokban gyakran a büntetőjogi kategória kimerítéséig elmenő mocskolódásokkal próbálnak érvényesülni, hatalomba kerülni. Hat-hét éve indult online felületeken próbálják meg politikai sikertelenségüket, frusztrációikat gyalázkodásban a másikra dobálni. Hiszem azt, hogy a kisbériek tisztán látnak, és nem hagyják magukat megvezetni. Erről is beszélek ebben a videóban! Tartsanak velem!
️A tét hatalmas!
Vasárnap ne engedjük, hogy háborúpárti képviselők üljenek be az Európai Parlamentbe, küldjünk minél több békepárti politikust Brüsszelbe.
️
Június 9-én húzzuk meg a vészféket a száguldó háborúpárti vonaton. Csak a béke! Csak a Fidesz!
️Lázár János miniszter úr tegnap arra kérte a pécsieket, hogy az elmúlt 5 év sikertelen Gyurcsány-Péterffy vezetése helyett szavazzanak bizalmat Csizmadia Péterpolgármester-jelöltnek és a békepárti,…
Vasárnap szükségünk lesz minden békepárti szavazatra.
Legyünk ott minél többen!
Csak a béke! Csak a Fidesz!
2 nap van hátra, vasárnap szükségünk lesz minden békepárti szavazatra.…
Háborúba sodródni ma könnyű. Az igazi erő ahhoz kell, hogy szembemenjünk az árral. Mutassuk meg ezt az erőt!
Vasárnap csak a béke! Csak a Fidesz-KDNP!
Nekünk ki kell maradni abból az akcióból, amit a NATO úgy hív, hogy a NATO ukrajnai akciója. Ha ezt nem tesszük meg, átadjuk szuverenitásunkat.
- Orbán Viktor -
Kedves Budapestiek!
Számomra továbbra is az a legfontosabb, hogy Gyurcsány és Karácsony távozzanak a város éléről. Ezért utat adva a változásnak elállok a…
Az utolsó pillanatban vagyunk. Centiméterekre vagyunk egy közvetlen európai háború kirobbanásától.
Most kell cselekednünk!
Mindenkit elérünk! Ma Szekeres Pál képviselőjelöltünkkel telefonáltunk. Vasárnap csak a Fidesz-KDNP, csak a béke!