“A magyar szabadság őrtüzeinek fénye ma is messzire látszik.” Orbán Viktor ünnepi levelet intézett a külhoni magyarokhoz.
👉 Ünnep előtt. Beszédek írása közben.
👉 Nálam így készül. A könyvek elő- és lekerülnek a polcról. Az emlékek könyvjelzői alapján keresem a gondolatot. S közben újraolvasok. Persze mást is.
👉 Biztos gyorsabb, meg egyszerűbb lenne MI-val (mesterséges intelligenciával meg chatgpt-vel) írni. De a nemzet történelmének nagy pillanatait szívvel és lélekkel írták.
Március 15-dike történetét is.
👉S hova, ha nem Kossuthoz és Széchenyihez fordulnék segítségért? Két hazafi, két magyar. Két sorsfordító magyar.
/posztok.hu



Itt az ideje újra visszavenni Budapestet Gyurcsányéktól!
️ Magyarkeresztúr a
Ezért támogatjuk Kovácsné Kálmán Gyöngyi újraválasztását!
️
️ Hajrá 
