👉A tegnapi napon, március 15-dike alkalmából Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési minisztertől vette át a Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntést Grúber Zoltán, Kecskéd község polgármestere. 👉Polgármester úr 1998 óta szolgálja települését. 👉🙏Tiszta szívből gratulálok a megérdemelt elismeréshez, köszönöm a barátságot, és hogy együtt dolgozhat(t)unk!
Görgess tovább!
Van lejjebb Gyurcsányék most azért indítottak hadjáratot az Európa Parlamenben, hogy elvegyék a nehezen kiharcolt tanári és óvónői béremelést!
Napló/2374: Március 10. és 16. között a Hungarikum Ligetben edzőtáborozik a Magyar Ifjúsági Kézilabda Válogatott. Tegnap délelőtt köszöntöttem őket. A tábor utolsó két napján felkészülési mérkőzéseket…