1999. március 12-én Magyarország új időszámításba kezdett a biztonság terén is.
A világ legnagyobb védelmi szövetségének, a NATO-nak lettünk a tagja, ezzel felvételt nyertünk egy olyan ligába amelyben…
Navracsics Tibor miniszter úrral országjárás
👉 Fejér vármegyét érintő fejlesztéspolitikai célokról és tervekről egyeztettünk ma a Vármegyeházán Navracsics Tibor miniszter úrral, valamint Vargha Tamás miniszterhelyettes, országgyűlési képviselő úrral, Törő Gábor, Tessely Zoltán, Dr. Mészáros Lajos és Varga Gábor országgyűlési képviselő urakkal, Dr. Cser-Palkovics András polgármester úrral, Tanárki Gábor főispán úrral és Molnár Krisztián úrral, a vármegyei közgyűlés elnökével.
Hajrá, Fejér vármegye! 
/posztok.hu
️


Az elesettek segítése volt mai egyeztetésünk témája a Szuverén Máltai Lovagrend képviselőivel.
Budapesti Választmány, ahogy mi láttuk.
Fertőendréd évek óta gyarapodik.

️