Jutalmazták a legaktívabb tanintézeteket.
Országos első lett a középiskolák mezőnyében a komáromi Kultsár István Technikum és Szakgimnázium.
Gratulálok!
A 2022/2023. tanévi Diákolimpia versenyeken elért kimagasló eredményeikért vehettek át díjakat pedagógusok, iskolák és rendező szervezetek képviselői nemrég a Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) által rendezett ünnepségen.
Kovács Barna, a Szőnyi Bozsik József Általános Iskola tanára kapta a Komárom-Esztergom vármegye legeredményesebb testnevelője díjat.
GRATULÁLOK!
/posztok.hu


Tovább erősítjük az agrárkapcsolatainkat Kínával
Mátyás király 


Karácsony Gergely ismét hazudik!
53 járat ritkábban jár és egy sem jár gyakrabban.
️ Ezt nem átszervezésnek hívják, hanem járatritkításnak.
Elég abból, hogy a főpolgármester tönkre teszi Budapest…



