A baloldalt meg lehet venni, de Magyarországot nem.
Magyarország emblematikus luxushajóját építik újra a komáromi hajógyárban. A IV. Károly nevezetű gőzhajó 1917-ben épült és a monarchia fényét szimbolizálta.
Az észak-komáromi vállalat a legendás magyar gőzhajót, IV. Károly replikáját fogja újjáépíteni. Ha elkészül, a 80 méter hosszú múzeum- és rendezvényhajó a budapesti Lánchíd pesti hídfőjéhez kerül majd, mint turistalátványosság.
A hajót újjáépítésére 5 milliárd forintos támogatás érkezett a Kisfaludy turisztikai program keretében.
A baloldalt meg lehet venni, de Magyarországot nem.
Földön, vízen, kétkeréken: 2024-ben is folytatódik a Vándortábor, a jelentkezés már elindult. Részletek: https://vandortabor.hu/
Vejkey Imre: Mi a béke pártján vagyunk és erőszakmentességre neveljük fiataljainkat!
Barátnős hétvége Szegeden.
Napló/2318: Gabriella feleségemmel, Anna lányommal és Arnold vejemmel az Operettszínházban voltunk. A Kossuth-díjas Orbán János Dénes költő írta “Az Orfeum mágusa” című nagyoperett dalait,…
Brüsszelben az Európai Egyesült Államok kiépítése a fontos. Nekünk a nemzetállamok megőrzése.
Változás kell Brüsszelben!

,,Magyarország Vietnám legfontosabb partnere a régióban!’’
Pham Minh Chinh, Vietnám miniszterelnöke a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tartott előadásában hangsúlyozta, hogy a közép-európai régióban…