Az Oroszlányi Szakorvosi Rendelőintézet a tavalyi esztendőben mintegy 300 millió forintos támogatást nyert a betegirányítási rendszerek korszerűsítésére, a betegfogadó tér kialakítására és a rendelő korszerűsítésére.

Dr. Varjú János főigazgatónál jártam, aki örömmel mesélte, hogy az eszközök beszerzésre kerültek, a beruházás hamarosan a végéhez ér és megújult szakrendelő várja az odaérkezőket.

Köszönöm a betegek és a szakszemélyzet türelmét!

Az elmúlt néhány esztendőben ezzel a projekttel, valamint a tetőfelújításra és a korszerű röntgengépek beszerzésére fordított forrásokkal együtt mintegy fél milliárd forint fejlesztés érkezett Oroszlányba.

️FELAVATTUK PISTYUR IMRE MŰVÉSZ ÚR, “A DALMÁTOK ANGYALA„ SZOBRÁT A SZENTENDREI DARU-PIAC TÉREN


A mai nap egy rendkívüli különleges nap: Ivan Dan, Keresztelő Szent János születésnapja. Az Egyház…

"Én nem tudnám el se képzelni az életemet a Hortobágy nélkül." Kíváncsi, milyen az élet a Hortobágyon? Nézze meg, hogy telik a juhász, a gulyás és a csikós mindennapja az idén 50 éves Nemzeti Park…

Megnyitottuk a Dunakanyar legnagyobb összművészeti fesztiválját 💃🕺, a VéNégy Fesztivál és Színházi Találkozót! Gyűjtsetek életre szóló emlékeket itt, Nagymaroson, a Dunakanyar szívében
https://…

A Belgrád-Pristina párbeszéd a stabilitás kulcsa!

Megkezdődött Koszovó tagfelvételi eljárás az Európa Tanácsban!

A koszovói házelnökkel találkoztam Strasbourgban!

Kölcsönös engedmények nélkül nem lesz…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média