Szeretnénk jobban bevonni majd a régiókat a területfejlesztési döntések előkészítésébe és végrehajtásába, egyebek közt ez volt a fő üzenete a mai Nógrád vármegyei Alsópetényben rendezett konferenciának.

Az eseményen Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter kiemelte: a következő években alapvető változások zajlanak Magyarországon a területfejlesztési politikában, szeretnék csökkenteni a Budapest-központúságot, és országos szinten működik majd együtt a kormány a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával.

A magyarok áprilisban döntöttek: békét akarnak.

Ezért mi mindent megteszünk, hogy kimaradjunk a háborúból, és minden fórumon felszólalunk a béke érdekében.

Német kormány 2022. február: „Csak élet kioltására nem alkalmas fegyvereket küldünk Ukrajnába.”
Német kormány 2022. március: „Élet kioltására alkalmas fegyvereket is küldünk Ukrajnába.”
Német kormány…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média