Jászberény alpolgármestere az Alzheimer-kóros embereken csúfolódott. Felszólítom, hogy kérjen bocsánatot az érintettektől, vagy mondjon le, mert méltatlan a városvezetői pozícióhoz!
Fennállása 100. évfordulóját ünnepeli a dél-komáromi katolikus egyházközség.
Az ünnepi szentmisét dr. Veres András győri megyéspüspök celebrálta, aki egy Apor-ereklyét ajándékozott a komáromiaknqk.
/posztok.hu

️


️


Isten nyugosztalja!



