Győr - A hétvége sem telt eseménytelenül. Kiváló szakmai rendezvényre kaptam meghívást. A győri Széchenyi Egyetem és a Győr-Moson-Sopron Megyei Iparkamara a Szigetköz, a Mosoni Duna vizének a megtartása, a vízkészlet biztonsága témájában szervezett szakmai találkozót, konferenciát és a már elkészült vízi műtárgyat ünnepelték. Az "A víz, amit akartunk" rendezvényen jelen volt Palkovics László miniszter, Dr. Knáb Erzsébet az egyetem kuratóriumának elnöke, Széles Sándor kormánymegbízott és Pintér-Péntek Imre a kamara elnöke. A fejlesztés sikere, a továbblépés volt a téma. Hasznos egyeztetést, munkamegbeszélést folytattam dr. Dézsi Csabával, Győr polgármesterével és a Szigetköz jelen lévő polgármestereivel. Ez csak az első megbeszélések egyike volt. Folytatjuk! Szigetköz valamennyiünk kincse!

Az egész brüsszeli jogállamisági eljárás csak egy ürügy.

Nem véletlen, hogy ezek az eljárások valahogy mindig olyan országok ellen indulnak, ahol az emberek ragaszkodnak a hagyományos családhoz és az…

Tessék
Miközben Budapest romokban hever, ma délelőtt Karácsony Gergely főpolgármester és helyettese plakátkiállítást nyit meg a közösségi költségvetésről. Igen...

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média