Nem szankciókra, hanem azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra lenne szükség!
👉Úton Veszprémből
, a királynék városából Székesfehérvárra
, a királyok városába. Veszprémben lesz a kormánybiztosi iroda, itt kollégáimat és engem is elérhetnek. Kiváló helyen, a központban.
👉Délután Navracsics Tibor miniszter úrral a gazdaságfejlesztési zóna iparkamaráinak vezetőivel egyeztetünk Székesfehérváron.
/posztok.hu

Közel 150 ezer ember dolgozik az egészségügyben Magyarországon.
Isten Éltesse az egészségügyben dolgozókat.






