A kormány mindaddig nem támogat semmilyen, Ukrajnának kedvező brüsszeli döntést, amíg Kijev fel nem oldja az olajblokádot, mert Magyarország nem hagyja magát zsarolni.
A magyar emberek, ahogy a dunaújvárosiak is, egyértelmű üzenetet küldtek: nem kérünk a háborúból és a családjainkat sújtó magasabb energiaárakból. A miniszterelnök ezt az üzenetet viszi Brüsszelbe, és megvédi a magyar családokat Kijev zsarolásától, amely az olcsó energia megszüntetésével egyhavi fizetésünket venné el.
Amíg Brüsszel és a Tisza Párt Ukrajnával karöltve a magyar energiabiztonságot fenyegetik, a nemzeti kormány kiáll a magyar érdekek mellett és ellenáll. Semmilyen nyomásgyakorlás vagy zsarolás nem téríthet el minket attól, hogy megvédjük a magyar családokat.
Nekik Ukrajna, nekünk Magyarország az első!
A Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu

Beleavatkoznak a magyar választásokba! Brüsszel épp a magyar választások előtt aktiválja azt a mechanizmust, amely alapján az NGO-k korlátozhatják a bejegyzéseket a közösségi médiában.
️ Míg nálunk a védett áraknak köszönhetően megállt az üzemanyagok árának a növekedése, más uniós országokban tovább drágul a benzin és dízel. A jelenlegi kormány megvédi az embereket a nemzetközi…
️ Küldjünk három határozott NEM-et! Erre már április 8-ig van lehetőségünk, hiszen meghosszabbították a nemzeti petíciót.
Politikai…
️Szerda este Dunaújváros megadta a kezdőlöketet a most zajló brüsszeli csatához.
Ellenáll Zelenszkij zsarolásának;


A kormány döntött: 