Bizonytalan nemzetközi helyzet, emelkedő energiaárak. Ilyenkor szükség van a stabil kormányzásra!
A tét óriási: meg kell védenünk Magyarország békéjét és szuverenitását. Nem engedhetjük, hogy háborúpárti, brüsszeli érdekeket kiszolgáló politikusok döntsenek a fejünk felett.
A miniszterelnök országjárása ismét megmutatta, hogy a magyar emberek békét akarnak, és nem kérnek a brüsszeli zsarolásból. Egy háborús időkben tapasztalt, bátor vezetőre van szükségünk, aki megvédi az országot, nem pedig olyanokra, mint Magyar Péter és a Tisza Párt, akik Kijev parancsait követve háborúba sodornának minket és a pénzünket is odaadnák. Ez a felelőtlen politika közvetlenül érintené a komáromi családokat, hiszen a családi adókedvezményre és otthonteremtésre szánt források Ukrajnába vándorolnának, miközben a szülőknek a gyermekeik jövője és biztonsága miatt kellene aggódniuk. Az oroszlányi dolgozó emberek pedig a saját bőrükön éreznék a háború gazdasági terheit, a bizonytalanságot és azt a fenyegetést, hogy a nehezen megteremtett stabilitás helyett a gyermekeiket egy idegen háborúba küldik.
Mondjunk nemet a háborúra és azokra, akik a hatalomra kerülésük érdekében leszerződtek Brüsszellel!
A Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu



️ 


