Április 15-én akarják végleg kitiltani az olcsó orosz kőolajat az Európa Unióból. Brüsszel abban reménykedik, hogy addigra megbukik az Orbán-kormány. Hiú remény
#eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer…
A kormány megvédi a magyarok jogait és érdekeit, és garantálja, hogy hazánk nem sodródik bele a háborúba.
Orbán Viktor Kaposváron is megerősítette, hogy amíg Európa a háború felé menetel, mi magyarok a békét választjuk. A nemzeti kormány sosem fogja engedni, hogy Brüsszel vagy Kijev belerángasson minket egy pusztító konfliktusba, és megvédi a magyar családokat a háború gazdasági terheitől is, ellentétben a háborúpárti szövetségeseiket kiszolgáló ellenzékkel.
Nem engedünk semmilyen zsarolásnak vagy fenyegetésnek, a magyar családok biztonsága a legfontosabb; Magyarország kimarad a háborúból, nem finanszírozza Ukrajnát, és nem hagyja, hogy idegen érdekeket szolgáló kormányt erőltessenek ránk.
Nekik Ukrajna, nekünk Magyarország az első!
A Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu
✌️ Naggyá tesszük Észak-Pestet! 
Külön öröm…





