A választási matematika szerint jól állunk! Mutatom!👍 #eszakpest #pestujhely #kaposztasmegyer #rakospalota #ujpalota
Március 15-én a Békemeneten kell megmutatnunk, hogy Magyarország nem enged sem Kijev, sem Magyar Péter zsarolásának.
Elfogadhatatlannak tartom, hogy Zelenszkij elnök Magyar Péterrel karöltve, az energiaellátásunkat veszélyeztetve próbáljon beavatkozni a választásba, kockáztatva ezzel a gyermekeink és unokáink jövőjét. A háborús időkben a magyar családok biztonsága az első, nem pedig az, hogy Kijev politikai játszmái miatt magasabb rezsi- és benzinárakkal kelljen szembenéznünk.
Mi a béke pártján állunk, de a zsarolásnak soha nem fogunk engedni, mert a magyarok sorsáról csakis mi, magyarok dönthetünk.
Mutassuk meg Zelenszkijnek és hazai szövetségeseinek, hogy a fenyegetéstől nem ijedünk meg, a zsarolásnak nem engedünk, és kiállunk Magyarország békéje és biztonsága mellett!
Találkozzunk a Békemeneten március 15-én! A hazánknak szüksége van ránk!
/posztok.hu




