A brüsszeli elit háborúba akar menni Oroszország ellen! A NATO-főtitkára tegnap megint rátett egy lapáttal. Ebből nekünk ki kell maradnunk. Erre csak a Fidesz képes.
Első állomás Komárom.
Komárom az elmúlt 16 év nyertes városa. Folytatjuk a munkát!
️ Komáromban is a Fidesz a biztos választás!
/posztok.hu
A tiszások "Konvergenciaprogramnak" hívják, de magyarul megszorítócsomag!
️…


