A fával fűtők számára is jár a kormány rezsistop döntéséből eredő energiaár-kompenzáció!
Együttműködési megállapodást írtunk alá a megyei jogú városokkal az iparűzési adó többletbefizetés egy részének visszatérítéséről.
Megállapodtunk, ahogy megígértük, mert tartjuk a szavunkat!
/posztok.hu


VÉGE VAN
️ Eddig és ne tovább!
️
️
️ Rátámadtak és megverték a Pócs János tegnapi videójában nyilatkozó férfit.