Komárom-Esztergom vármegye közgyűlésének rangos elismeréseit adtuk át csütörtökön a megyeházán.
Komárom-Esztergom Vármegyéért díjat kapott Fűrészné Molnár Anikó, a Komárom-Esztergom Megyei Múzeumi Igazgatóság és a Tatabányai Múzeum korábbi igazgatója, a Dorogi Bányász Szakszervezet.
Komárom-Esztergom Vármegyéért Szakmai Díjban részesült Vadóc László, a Tatabánya Városi Szabadidősport Szövetség és a Vulkán Tömegsport Egyesület elnöke, Tatabánya korábbi sportreferense, valamint az esztergomi Féja Géza Közösségi Ház.
A 2025-ös kitüntető címek átadására is sor került. A Vármegye Mentődolgozója címet Ujházi Istvánmentőtechnikus, főápoló, a Tatabánya Mentőállomás munkatársa kapta. A Vármegye Polgárőre cím birtokosa Szíjgyártó Csaba Gábor,a Tokodaltárói Polgárőr Egyesület elnöke lett. A Vármegye Rendőre címet Kadlecsik Tibor rendőr őrnagy, a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság, Rendészeti Igazgatóság védelmi kiemelt főelőadója érdemelte ki. Petrányi András Mihály címzetes tűzoltó törzsőrmester, az Esztergomi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság dolgozója a Vármegye Tűzoltója címet nyerte el. A Vármegye Vám- és Pénzügyőre címet Szilbereki János pénzügyőr őrnagy, Nemzeti Adó- és Vámhivatal Komárom-Esztergom Vármegyei Adó- és Vámigazgatóságának dolgozója vehette át.
A Komárom-Esztergom Vármegyei Fogyatékkal Élők Sportjáért – 2025 díjat Tóth Sándornak, a Vakok és Gyengénlátók Komárom-Esztergom Megyei Egyesületének és a Fogyatékkal Élők Komárom-Esztergom Megyei Sportszövetsége alelnökének adták át.
Gratulálok, a díjazottaknak!
/posztok.hu
Figyeljetek! 
️
️ Drasztikus adó- és járulékemelések,
A mai értéken 877 milliárd forintra tehető Bokros-csomag a keresetek vásárlóértékét 17 százalékkal csökkentette és visszataszította az 1967-es szintre, a nyugdíjakét pedig még ennél is nagyobb…
️a sajtóban napvilágot látott dokumentum szerint a társadalomról és a gazdaságról, mint a jelenlegi magyar kormány. 
Akiket mi erősítenénk – a családok és a…

