200 millió forint kormányzati támogatást kapott a főváros árvízvédelemre és a margitszigeti futókörre!
Részt vettem a vértessomlói lakossági fórumon, ahol bemutatták a „Vértessomló szíve” főtér fejlesztési koncepcióját.
A tervek egy olyan közösségi tér megszületését vetítik előre, amely minden generáció számára találkozási pontot és értékteremtő programok helyszínét biztosítja – méltóan képviselve a település összefogását és jövőképét.
Öröm volt látni, hogy sokan eljöttek! Ez is mutatja, mennyire fontos a helyiek számára a falu fejlődése és milyen erős, összetartó közösség formálja Vértessomlót.
/posztok.hu



Korszerű képalkotó diagnosztika Miskolcon! Ma már a legkorszerűbb, mesterséges intelligenciával támogatott sugárterápiás ellátás áll a betegek rendelkezésére.
Az 1960-as években indult sugárterápia…




