A veszprémi Szent Mihály Főszékesegyház újraszentelése
Október 6. – A hűség, a bátorság és az egység napja
176 évvel ezelőtt, 1849. október 6-án, a nemzeti gyász napján, Aradon kivégezték a magyar szabadságharc tizenhárom hős tábornokát. Ezzel egy időben Pesten sortűz oltotta ki az első felelős magyar miniszterelnök, gróf Batthyány Lajos életét.
Ma fejet hajtunk előttük, akik a hazáért és a függetlenségért hozták meg a legnagyobb áldozatot. Az aradi 13 vértanú és Batthyány Lajos életükkel tanúsították: a szabadság szeretete, a nemzet iránti hűség erősebb a halálnál!
Emlékezzünk és legyen bátorságunk a jelen kihívásaival szemben is, hogy építhessük tovább azt a hazát, amelyért ők az életüket adták!
A veszprémi Szent Mihály Főszékesegyház újraszentelése
Az aradi vértanúk emléknapján tisztelettel emlékezünk azokra, akik az életüket áldozták a magyar szabadságért.
Tisztelet a Hősöknek!
Ez sem lesz rövid hét. Kezdjük!
Orbán Viktor: ezt garantálom!
Az Aradi Vértanúk Emléknapja.
Tisztelet a Hősöknek! 
A nemzeti szuverenitás relativizálása bűn! 
Kinek ne a hazaszeretet, és a függetlenségért vállalt áldozat jutna eszébe az aradi vértanúk emléknapján?
Éljen a magyar szabadság!
Ez sem lesz rövid hét. Kezdjük!
Megbékéléstől a megfélemlítésig.
Tegnap felemelő napunk volt. Felemelő nap, mert újraszentelték a felújított veszprémi Szent Mihály Főszékesegyházat. Aki templomot épít, az hazát épít. Veszprém…