Október 1-től már a három gyermeket nevelő anyukáknak sem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott munkával megszerzett jövedelmeik után.
Ráadásul a kedvezmény nemcsak a most nevelt gyermekek után jár, hanem a korábbi jogosultság alapján is igénybe vehető – akár már felnőtt gyerekek esetén is!
/posztok.hu


️
Brüsszel dönt, Európa fizet: A magas energiaárakat az elhibázott uniós politikák okozzák