A Szent István Nap alkalmából tartott oroszlányi ünnepi képviselő-testületi ülésen adják át hagyományosan a város elismeréseit. Szívből gratulálok valamennyi kitüntetettnek!
Oroszlány Város Díszpolgára: CSÁKY MÁRIA
„Oroszlányért” vésetű aranygyűrű: EMŐDI FERENCNÉ
„Oroszlányért” vésetű aranygyűrű: DRÄCHSLER ISTVÁN
„Oroszlányért” kitüntető díszoklevél: GÁL DOMONKOS
„Oroszlányért” kitüntető díszoklevél: KOVÁCSNÉ KELEMEN VALÉRIA
„Oroszlányért” kitüntető díszoklevél: NAGYNÉ BATIN ERIKA
„Oroszlányért” kitüntető díszoklevél: PAPP MIHÁLYNÉ - HALMAI MÁRIA MAGDOLNA
„Oroszlányért” kitüntető díszoklevél: VÁGÓ LAJOS GÁBOR
/posztok.hu






️
