Megint Magyarország vita volt az Európai Parlamentben. A szocialista frakcióvezető őszintén beszélt arról, hogy a Magyarországnak járó pénzeket miért…
Falun élni jó!
Egy kis tavasz. Korai ébresztő volt, gyors ebéd, kívánságra borsóleves és aranygaluska, s ha már kelt tésztával dolgoztam: kenyérdagasztás is - úgy jó, ha sokáig kelesztjük, kovászos - , fűnyírás, kertrendezés, venyige aprítás a szőlőben a hidegfront és a szél előtt. Minden készen lett, mire eleredt az ég. Még a kenyér is kisült. ;) Jöhet levezetésül egy kis vasalás. Ez magányos műfaj, a fiúk ezt nem szeretik, a kertet közösen csináltuk.
Apropó, a falu megtanít magabírónak lenni. Megtanít a munkára, az önellátásra, az önállóságra. A magyar falu él.
/posztok.hu


A Hungary Helps Program: keresztény szolidaritás
️élelmiszerárak,
Az egyik az élelmiszerárak emelkedése, ott kellett…
Miért nem lehet EU-tag Ukrajna 2030-ban?