A Jásztelek Község által szervezett ünnepségen, szeretettel köszöntjük a résztvevőket! 
Pannonhalma
Takács Károly polgármester úrral Hortobágyi Cirill főapát úrnál jártunk. Nagy lehetőséget, és egyben nagy feladatot kapott Oroszlány város önkormányzata a Majki kamalduli remeteség és Eszterházy kastély műemlékegyüttes vagyonkezelésével.
👉Majk üzemeltetése nem ks feladat.
👉Azt az előterjesztést előkészítendő jártunk főapát úrnál, amit a helyi képviselőtestületnek a vagyonkezelési megállapodás étrejöttéhez tárgyalnia kell.
👉Azért, hogy jó és felelős döntés, majd megállapodás születhessen a pannonhalmi turisztikai, és komoly műemlékegyüttes üzemeltetési tapasztalatait, sőt, inkább tudását szeretnénk segítségül hívni.
👉Főapát úr nyitott volt egy kulturális együttműködés kialakítására, a majki kamalduliak örökségének gondozásához a szakmai tartalom kidolgozásában, az együttműködési pontok megtalálásában.
Bízom benne, valami jó dolog indulhat meg.
A majki örökséghez csak lélekkel, szívvel és a legmagasabb szakmaisággal kell hozzányúlni.
A Jásztelek Község által szervezett ünnepségen, szeretettel köszöntjük a résztvevőket! 
A Jászárokszállás városa által szervezett Nőnapi ünnepségen, szeretettel köszöntjük a résztvevőket! 
Szeretettel köszöntöm a Szent Márton Görög Katolikus Szociális Otthon lakóit és munkatársait! 
A fogyatékosságügy nem csupán szakpolitikai vagy szociális kérdés, hanem egy olyan terület, amely megköveteli a legmodernebb tudományos eredmények gyakorlati alkalmazását. Megalakult a…
Mi mindig azt mondtuk, hogy legyen béke, három éve mondjuk ezt.
Továbbra is ezen az állásponton maradunk.
- Orbán Viktor -
Véleménynyilvánító szavazást indítunk Ukrajna uniós csatlakozásáról.
Véleménynyilvánító szavazást indítunk Ukrajna uniós csatlakozásáról. Senki sem dönthet a magyar…
Én úgy látom, hogy az a pénz, amit Ukrajnába akarnak küldeni, meg még Ukrajna európai uniós tagságából fakadó teher együtt, az akkora összeg, amit az Európai Unió gazdasága nem bír ki, illetve benne…
Köszönöm a hasznos és konstruktív észrevételeket! 

- Horváth László -
A kábítószer-kereskedőkkel szemben zéró tolerancia van. Velük nincs miről beszélnünk, ők egyetlen egy dolgot tehetnek: eltűnnek a szereikkel együtt. Link a kommentben. 