Kérdés, hogy Kijev állja-e a szavát
Így indul egy lendületes év; már elérhető a munkáshitel, dübörög a Demján Sándor Program, kamatot fizetünk az állampapír befektetések után és ez még csak a kezdet!
A 21 intézkedésből álló új gazdaságpolitikai akcióterv keretében hároméves bérmegállapodás jött létre, amely garantálja, hogy a családok kasszájában több pénz maradjon. Az idei évben összesen 1700 milliárd forintnyi kamatot fizetünk a magyaroknak az állampapír befektetéseik után, amelyből az első negyedévben 954 milliárd forint már meg is érkezik. A családok ezt az összeget fogyasztásra, utazásra, ingatlanra, otthonfelújításra is fordíthatják, de akár kedvező kamatozású lakossági állampapírba újra befektethetik, amely biztonságos és értékálló megtakarítást jelenthet számukra. Ez pedig jó a magyar gazdaságnak és jó Magyarországnak!
/posztok.hu
Szentkirályi Alexandra, a Fidesz-KDNP fővárosi frakcióvezetője volt a Kereszténydemokrata Est rendezvénysorozat vendége, az esemény házigazdája Harrach Péter, a KDNP országgyűlési képviselője volt.…


Folytatódik az alapszervezeteket bemutató sorozatunk, ezúttal az újszászi KDNP működését ismerhetik meg közelebbről. 


️Ahogy a külügyminiszter…
legénysége, tavasszal indulhat Kapu Tibor a Nemzetközi Űrállomásra