Nem igaz, hogy fizetős lesz a személyi igazolványok kiállítása!

Továbbra is ingyenes marad a személyi igazolvány, minden ellenzéki álhír ellenére!

A megjelent hírekkel ellentétben a személyi igazolvány kiállítás minden magyar állampolgár számára ingyenes marad. Az okmány lejárta esetén is ingyen állítják ki az újat. Csak a személyi igazolvány lejárati határidőn belüli elvesztése esetén kell a pótlásért fizetni.

Épphogy elkezdődött az év, de a kormány máris számos intézkedéssel segíti a magyar embereket.

Repülőrajt I. - Milyen bér- és nyugdíjemelés várható 2025-ben?

Január 1-től a minimálbér összege az…

Egy kedves emlék 2024-ből!
Öröm volt együtt sütni a Perbáli Ízőrzőkkel, várom a következő találkozást!🙌
Hajrá, Perbál!
Hajrá, Budakörnyéke!

Felújítjuk a budakörnyéki iskolákat
Összesen 680 millió forintból újul meg Zsámbékon, Nagykovácsiban, Piliscsabán, Pilisszentivánon, Solymáron és Budakeszin is egy-egy intézmény!
Hajrá, Budakörnyéke!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média