Ügyeljünk a közösségi média kockázataira! 
Alig egy órával éjfél után érkezett erre a világra Komárom-Esztergom első 2025-ös babája. A Szent Borbála Kórházban született újévi baba a kórház tájékoztatása szerint hajnali 1 óra 6 perckor született, és oroszlányi családba! 👶
Gratulálunk, jó egészséget kívánunk és hosszú, szerencsés, boldog életet!
/posztok.hu





Magyar gyártású,
elektromos és vadonat új!
Elkészült az első magyar gyártású elektromos csuklós autóbusz. 
️A Mosonmagyaróváron és Győrben gyártott új, elektromos meghajtású busszal már most januártól…






️Együtt erő vagyunk! 
