️ Attila barátomnál Rábaszentmihályon járva, a kávé mellé dukál egy jó beszélgetés is.
Kedves Dezső! Nagyon nagy szeretettel gratulálok! Köszönöm a munkád!
https://www.facebook.com/share/p/WjAWghKoofard33E/
Kemény és hosszú két napon vagyunk túl, sajnos öregszem!
VSE Kisbér súlyemelő szakosztály eredmények, Felnőtt Országos bajnokságról;
Ari Éva Olívia s.cs. 49kg , 55-70-125kg, 1.hely.
Vindich Martin s.cs. 73kg, 85-112-197kg, 6.hely.
Gyömörei Marcell s.cs. 81kg, szakításban 93kg-os kezdőfogásán kiesett.
Zsédely Szabolcs s.cs. 96kg, 127-164-291kg, 1.hely.
Összetettben kétszer javította meg, az Ifjúsági korcsoport Országos csúcsát!
Hatalmas taktikai csata zajlott Szabolcs és Nagy Zsolt Békéscsabai versenyző között a bajnoki címért!
Gergő Mánomics s.cs. +109kg, 130-160-290kg, 2.hely.
Gratulálok versenyzőimnek!
Itt szeretném megköszönni, Gábor Nagy vállalkozó egész éves támogatását, versenyzőm Szabolcs Zsédely számára!
️ Attila barátomnál Rábaszentmihályon járva, a kávé mellé dukál egy jó beszélgetés is.
Ilyen az, amikor kiderül az igazság
️
Ha Ukrajnából amerikai fegyverekkel Oroszország belső területeit lövik, az nem a békéhez, hanem a világháborúhoz, atomháborúhoz visz közel bennünket!
Rendkívül súlyos a helyzet!
Fegyverek helyett…

Újabb tanácsülés, újra Brüsszelben
Elkezdődött a magyar EU elnökség negyedik Mezőgazdasági és Halászati Tanácsülése, amin meghívásunkra részt vesz Vitalij Koval ukrán mezőgazdasági miniszter.
A mai nap…
Napló/2593: Budapesten tanuló üzbég és kazah egyetemisták kerestek fel. A sakkjáték szerelmesei és társaikkal együtt helyet, alkalmat keresnek. Demeter Péter munkatársam hamarosan újra leül velük és…
Csak egy erős Magyarország képes megvédeni a szuverenitását és küzdeni a jogaiért. - Nagy István
#fidelitas
Mi az a közösség vagyunk, akiket a haza és a nemzet szeretete köt össze. - Mohácsy István
#fidelitas
Indulás Brüsszelbe, miniszteri meghallgatásra.
👉Az Európai Parlament Gazdasági és Monetáris Bizottságának számolok be a magyar EU-elnökség eddigi eredményeiről.
Vajon lesz-e politikai adok-kapok?
Ha Ukrajnából amerikai fegyverekkel Oroszország belső területeit lövik, az nem a békéhez, hanem a világháborúhoz, atomháborúhoz visz közel bennünket!
Rendkívül súlyos…