Mennyivel kellemesebb kihívások előtt állunk, mint 1️⃣5️⃣ éve!
Hajrá, rábaközi falvak! 


Minden jót, égi utadon!
Amikor veszteség ér egy családot, a feldolgozásában sokat segíthet a külvilág szeretete, ám ha valaki olyannak kell búcsút mondani, aki nem kizárólag a családja számára jelentett felbecsülhetetlen értéket, hanem egy egész nemzetközösségnek, akkor a vigasznak szánt szavak keveset érnek, még akkor is, ha őszinte szívvel íródnak.
Pedig így, ilyen őszinte szívvel búcsúzom most Tőled Államtitkár úr, Árpi! 
Köszönöm, hogy ismerhettelek, köszönöm a tartalmas beszélgetéseket, hogy együtt, egy politikai család tagjaiként dolgoztunk hosszú éveken át, és köszönöm a mintát, a példát is, amivel előttünk jártál: emberségből, tisztességből, elkötelezettségből!
Szerettek az emberek, és a szeretet örökre elkísér, mert olyan csillag, aminek fénye a halál után is fényesen ragyog.
Egy nagy köszönömmel kívánok égi utadon minden jót!
/posztok.hu






️